
3-10 Days
ΓΕΙΩΣΗ ΧΑΛΚΟΥ Φ16 Χ 1,5m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-08500
12.85€
Ex Tax: 12.85€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΕΙΩΣΗ ΧΑΛΚΟΥ Φ16 Χ 1,5m
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Πάχος Επιμετάλλωσης: 0.025mm/ Thickness of Plating: 0.025mm |
| Διάμετρος | Φ16mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,800kg |
| Μήκος | 1,5mtr |
| Νούμερο Προϊόντος | Φ16 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό & Χαλκός/ Metallic & Copper |
| Χρώμα Προϊόντος | Χαλκός/ Copper |
